Сервiс Skoda у Вiнницi

АКЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA «ТИ ГОТОВИЙ ДО ЗИМИ?»

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*. З 16 вересня до 31 грудня 2019 року в дилерській мережі ŠKODA діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини ŠKODA.

Запрошуємо всіх власників автомобілів ŠKODA скористатися нагодою подбати про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками. Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин ŠKODA: 

 • Оригінальна олива 
 • Масляні фільтри 
 • Ремонтний комплект ГРМ 
 • Паливні фільтри 
 • Повітряні фільтри салону 
 • Повітряні фільтри двигуна 
 • Свічки запалювання, свічки розжарювання 
 • Щітки склоочисника 
 • Диски гальм серії ŠKODA Economy 
 • Колодки гальм ŠKODA Economy 
 • Батарея акумуляторна ŠKODA Economy 
 • Амортизатор ŠKODA Economy 
 • Свічки запалювання ŠKODA Economy 
 • Повітряний фільтр салону ŠKODA Economy 
 • Щітки склоочищувача к-т ŠKODA Economy


З повним асортиментом та вартістю оригінальних запасних частин ŠKODA Ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Кількість товару обмежена.

Пропозиція діє в дилерській мережі «Єврокар» на всій території України, окрім території вільної економічної зони Крим, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

*Знижки в розмірі до 20% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості оригінальних запасних частин ŠKODA, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

Завжди раді Вас бачити в нашому автосалоні Автотрейдінг-Вінниця за адресою вул. Київська, 175. Телефон для довідок +38 (0432) 55-20-30


Сервісна акція «Відчуй мить перемоги»

З 01 вересня до 30 листопада 2019 р., впродовж 3ох місяців ми будемо дарувати подарунки нашим клієнтам.

Цієї осені ми запрошуємо Вас не лише подбати про свій автомобіль, а також скористатися нагодою виграти приз із колекції сувенірної продукції ŠKODA.

З 01 вересня до 30 листопада 2019 року компанія «Автотрейдінг-Вінниця» пропонує Вам взяти участь в розіграші призів і пройти технічне обслуговування або ремонт автомобіля в дилерській мережі з економією до 20% на придбання оригінальних запасних частин ŠKODA сезонного попиту.

Для того, щоб стати учасником акції необхідно в період з 01 вересня до 30 листопада 2019 року провести технічне обслуговування або ремонт автомобіля з обов’язковим використанням оригінальних запасних частин ŠKODA.

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш призів буде відбуватися в три тури.

Перший тур визначить переможців вересня 2019 року, другий – жовтня 2019 року і останній – листопада 2019 року. Оголошення результатів буде проводитись на початку жовтня 2019 року, листопада 2019 року та грудня 2019 року відповідно.

Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля.

*Акція діє з 01 вересня до 30 листопада 2019 року на всій території України, окрім території вільної економічної зони «Крим» та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Завжди раді Вас бачити в нашому автосалоні Автотрейдінг-Вінниця за адресою вул. Київська, 175. Телефон для довідок +38 (0432) 55-20-30

Акція «Відчуй мить перемоги»

Офіційні правила участі в рекламній акції (далі – Акція)

1. Організатор Акції, територія та строки її проведення 1.1. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Єврокар Сервіс», юридична адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 67. Виконавцями Акції є дилерські автоцентри мережі SKODA на території України (Повний перелік - на сайті www.skoda-auto.ua.). 1.2. Метою проведення Акції є привернення уваги до продукції марки SKODA та підвищення попиту споживачів, реклама цієї продукції, представленої на території України ТОВ «Єврокар Сервіс». 1.3. Акція проводиться у дилерській мережі SKODA на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, No 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора гарантувати належне проведення Акції. 1.4. Період проведення Акції – з 01 вересня до 30 листопада 2019 року включно.

2. Особи, що можуть бути допущені до участі в Акції

2.1. В Акції можуть брати участь виключно фізичні особи, громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років і які на період проведення Акції виконали всі необхідні умови та правила даної Акції, що викладені нижче (далі по тексту «Учасники» чи «Учасники Акції»). 2.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції наступні особи: 2.2.1. Працівники та представники будь-якої компанії, залученої до проведення Акції; 2.2.2. Найближчі родичі: чоловік або дружина, дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба осіб, перелічених в п. 2.2.1 цих Правил.

3. Умови участі в Акції

3.1. Для участі в розіграші одного з Подарунків, визначених пп.4. Учаснику необхідно пройти технічне обслуговування або ремонт автомобіля з використанням виключно Оригінальних запасних частин SKODA (за номенклатурою, визначеною електронним каталогом ЕТКА SKODA) в дилерській мережі SKODA в період проведення Акції та надати представнику компанії-дилера свої контактні дані: ПІБ, номер телефону, копію посвідчення водія, копію технічного паспорта автомобіля SKODA. 3.2. Перелік станцій технічного обслуговування автомобілів SKODA, що належать до дилерської мережі SKODA, представлений на сайті www.skoda-auto.ua. 3.3. Відбір Учасників виконується виключно Організатором на підставі обробки інформації про проведення технічного обслуговування автомобілів дилерськими автоцентрами SKODA . Не повна, не точна, хибна інформація є приводом для виключення з переліку претендентів на участь в акції.

4. Подарунки Акції

4.1.Серед Учасників Акції, визначених п.3.1 Правил, розігруються Подарунки з асортименту сувенірної продукції SKODA (сумки, чашки, гаманці та ін.) в загальній кількості 135 од. на протязі трьох турів проведення акції. 4.2. В кожному з трьох турів акції буде розіграно 45 од. Перелік Подарунків до кожного туру визначається виключно Організатором. 4.3. Перший тур акції буде проведено з 01 вересня по 30 вересня 2019 року, другий тур – 01 жовтня по 31 жовтня 2019 року, третій – 01 листопада до 30 листопада 2019 року.

5.Порядок проведення розіграшу.

5.1. Розіграші Подарунків, визначених пп.4 Правил, серед Учасників Акції, визначених п.3.1 Правил, відбудуться в три тури. 5.2. Розіграш серед учасників першого туру відбудеться 08 жовтня 2019 року, другого туру - 08 листопада 2019 року та третього туру - 10 грудня 2019 в офісі Організатора за адресою Київська обл., с.Чайки, вул.Антонова,1-А за допомогою незалежної автоматизованої системи www.random.org у порядку випадкового вибору. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті www.skoda-auto.ua. 5.2. Учасник Акції, який виграв подарунок за умовами Акції (в подальшому також «Одержувач»), не може отримати його еквівалент у грошовій формі, а також передати своє право на отримання подарунку третій особі. 5.3. Інформація про переможців Розіграшу буде розміщена не пізніше ніж через 5 робочих днів після визначення результатів на сайті www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано Учасником при проходженні технічного огляду автомобіля.

6.Порядок отримання Подарунків

6.1. Подарунки, визначені в пп.4 Правил, Учасник Акції отримує за місцем проходження технічного обслуговування автомобіля. 6.2. Для передачі Подарунків, визначених пп.4. Правил, Організатор зв’язується з Одержувачем за номером телефону, який було надано Учасником дилеру SKODA під час проходження технічного обслуговування автомобіля, протягом 10 календарних днів після розіграшу, та узгоджує порядок отримання Подарунку. Одержувач для отримання Подарунку повинен мати чинний паспорт громадянина України. 6.3. У випадку, якщо протягом 10 календарних днів з дня визначення Одержувача Подарунку Організатор не зможе зв’язатись з ним за номером телефону, який буде надано Учасником, або якщо Одержувач Подарунку відмовляється від одержання Подарунку, Одержувач вважається таким, що втратив право на Подарунок. У цьому випадку Організатор має право зафіксувати вказаний факт актом в односторонньому порядку та прийняти рішення щодо розпорядження Подарунком на власний розсуд, яке є остаточним та оскарженню не підлягає. 6.4. Одержувач Подарунку не може передавати право на отримання Подарунку іншим особам. 6.5. Організатор не несе відповідальності за неможливість зв’язатися з Одержувачем Подарунку з причин, незалежних від Організатора. Одержувач Подарунку несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

7. Інші умови

7.1.Подарунок не має грошового еквіваленту та обміну або поверненню не підлягає. 7.2. Відповідальність Організатора перед Учасниками Акції обмежується вартістю Подарунку, який отримав Учасник Акції, що висуває претензії. 7.3. Всі Учасники Акції беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються дотримуватися і виконувати їх. 7.4. Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають та поширюються на всіх Учасників, переможців та Одержувачів. 7.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає. 7.6. Організатор не несе відповідальності щодо використання Подарунку після його одержання Учасником. 7.7. Організатор здійснює виконання податкових зобов’язань відповідно до законодавства України. 7.8. Організатор і пов’язані з Акцією особи не несуть відповідальності за неможливість надання Подарунку Учаснику Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора, в т.ч. у випадку, якщо контактна адреса, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником були вказані невірно, змінені, тощо. При цьому такий Учасник втрачає право на одержання Подарунку. 7.9. Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої Організатору Акції інформації з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України і не наносять шкоди Учаснику, в тому числі на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю чи інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в тому числі право публікації (в тому числі його імені та фотографії) у засобах масової інформації, включаючи інтернет-ресурси, соціальні мережі і т.п. електронні ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без обмежень по території, часу та способу використання, і таке використання ніяким чином не буде оплачуватись чи іншим чином компенсуватись Організатором Акції та/чи третьою особою. 7.10. Усі відомості про учасника, що були надані ним особисто (зокрема прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, місце проживання, модель автомобіля, номери контактних телефонів, електронна адреса та інші відомості) будуть включені до бази персональних даних «Контрагенти – фізичні особи ТОВ «Єврокар Сервіс» з метою забезпечення реалізації відносин у сфері економічних та фінансових послуг, страхування, відносин у сфері статистики, податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку, відносин у сфері реклами та збору персональних даних у комерційних цілях, а також інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Статуту товариства. Надані дані будуть зберігатися у ТОВ «Єврокар Сервіс». 7.11. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в дані Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, з обов’язковими їх розміщенням на сайті www.skoda-auto.ua.

 

АКЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA «СПЛАНУЙ СВОЮ ПОДОРОЖ». Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.

З 01 червня до 15 вересня 2019 року в дилерській мережі ŠKODA діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини ŠKODA. Запрошуємо всіх власників автомобілів ŠKODA скористатися нагодою подбати про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками. Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин ŠKODA:

 • Оригінальна олива
 • Масляні фільтри
 • Ремонтний комплект ГРМ
 • Амортизатори
 • Гальмівні колодки (передні, задні)
 • Гальмівні диски (передні, задні)
 • Диски гальм серії ŠKODA Economy
 • Колодки гальм ŠKODA Economy
 • Батарея акумуляторна ŠKODA Economy
 • Амортизатор ŠKODA Economy
 • Свічки запалювання ŠKODA Economy
 • Повітряний фільтр салону ŠKODA Economy
 • Щітки склоочищувача к-т ŠKODA Economy

 

Чекаємо на вас в сертифікованих дилерських центрах ŠKODA! З повним асортиментом та вартістю оригінальних запасних частин ŠKODA Ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера ДП «Автотрейдінг-Вінниця». Кількість товару обмежена.

Пропозиція діє в дилерській мережі «Єврокар» на всій території України, окрім території вільної економічної зони Крим, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

*Знижки в розмірі до 20% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості оригінальних запасних частин ŠKODA, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

Завжди раді Вас бачити в нашому автосалоні Автотрейдінг-Вінниця за адресою вул. Київська, 175. Телефон для довідок +38 (0432) 55-20-30 

 

Запрошуємо Вас на сервісне обслуговування компанії ДП «Автотрейдинг - Вінниця»!

Сервісні станції компанії «Автотрейдінг АГ» відрізняються розвиненою інфраструктурою і високотехнологічної оснащеністю.

Загальні характеристики:

- Площа СТО 2695 м²;

- 14 робочих постів;

- мийка автомобілів;

- 2 майстри-приймальники;

- 1 гарантійний інспектор.

Відділ додаткового обладнання:

- Додаткове обладнання для автомобілів з гарантійною підтримкою виробника;

- Сертифіковане додаткове обладнання (тонування, сигналізація, датчики паркування і інше).

Фірмовий сервісний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє обслуговувати до 14 автомобілів одночасно. До послуг клієнтів цехи рихтування та фарбування, а двоповерховий склад дозволяє розмістити близько 20 000 найменувань товарів: запчастин, автомобільних аксесуарів та автокосметики, що гарантує клієнтам швидке, комфортне та якісне обслуговування на європейському рівні.

Кожне з підприємств може запропонувати вам широкий спектр послуг, починаючи з заміни масла і закінчуючи повним відновленням автомобіля після ДТП.

 

У нас працюють кваліфіковані фахівці, яким ви можете довірити свій автомобіль без усякого побоювання. Всі роботи і діагностика проводяться на спеціальному обладнанні. При ремонті використовуються оригінальні запчастини.

Всі станції техобслуговування проходять щорічну сертифікацію.

Малярно-кузовні роботи різної складності:

- рихтування кузова і його елементів;

- підбір фарби;

- малярні роботи;

- полірування.

Послуги СТО:

- діагностика і ремонт ходової;

- планове технічне обслуговування;

- діагностика електронних частин;

- діагностика і ремонт двигуна;

- агрегатний ремонт; - розвал сходження;

- кузовні роботи;

- малярні роботи;

- встановлення додаткового обладнання;

 

Під час ремонту автомобіля у клієнта є можливість перебувати в місці відпочинку, поспостерігати за своїм автомобілем на СТО в супроводі майстра - приймальника, і зручно провести час, насолоджуючись інтернет серфінгом за допомогою Wi-Fi.

Ремонт автомобіля в кредит - це просто і вигідно! Дуже часто ремонт автомобіля для нас - це несподівані витрати, які не завжди є в сімейному бюджеті. Спеціально для таких випадків - в ДП «Автотрейдінг - Вінниця» розроблена програма кредитування ремонту автомобіля в разі необхідного сервісного обслуговування.

Автосервіс в кредит - це швидко і комфортно: оформити кредит можна безпосередньо на СТО ДП «Автотрейдинг - Вінниця» і з мінімальним пакетом документів. Умови кредитування припускають: аванс від 0 до 80% вартості послуги чи товару, термін кредитування до 2 років і процентна ставка від 0,01% річних.

Для проведення ремонтних або сервісних робіт необхідно записатися по телефону (0432) 552030, (0432) 555566 або на офіційному сайті компанії ДП «Автотрейдинг - Вінниця», використовуючи форму попереднього запису http://www.autotrading.com.ua/

На всі ваші питання ми готові відповісти по телефону:

+38 (0432) 55-55-66

Чекаємо вас на СТО компанії ДП «Автотрейдінг-Вінниця»

м Вінниця, вул. Київська 175