Сервiс SKODA

Суперпропозиція для автомобілів 8 років+ від Автотрейдінг-Вінниця!

Якщо Вашому автомобілю більше 8 років – наша пропозиція саме для Вас!

Скористайтеся вигідним сервісом у післягарантійний період та отримайте гарантію на роботи та запчастини від офіційного сервісу ŠKODA!

З 01 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року тільки у Автотрейдінг-Вінниця для автомобілів до 2012 року виробництва (включно)! Пакетна пропозиція 1 400 грн.! *

У вартість включено витратні матеріали та роботи:

 • Моторна олива
 • Фільтр салону
 • Фільтр повітряний
 • Фільтр масляний
 • Роботи по заміні


Подбайте про свій автомобіль з вигодою! Дізнавайтесь подробиці у диспетчерів-консультантів відділу сервісу. Чекаємо на Вас у Автотрейдінг-Вінниця! Адреса: вул.: Київська, 175, м. Вінниця.

Запис за телефоном: /0432/ 55 20 30

Палевний фільтр можна придбати окремо, він не входить у вартість акційного пакету, всі додаткові питання у менеджерів.

Довідка: *Пропозиція діє для автомобілів до 2012 року виробництва (включно): Octavia Tour (1,6; 1,8; 1.9 TDI); Octavia A5 (1,6 MPI; 1,8 TSI; 1.9 TDI; 2.0 TDI). 1400 грн – орієнтовна ціна, точну ціну запитуйте у менеджера за тел. (0432) 55 20 30. **Пакет включає: фільтр масляний, фільтр салону, фільтр повітряний, олива AVISTA, виконання робіт. Пропозиція діє з 01.12.2020 року до 28.02.2021 року. Місце проведення: ДП «Автотрейдінг-Вінниця», вул.: Київська, 175, м. Вінниця, /0432/ 55 20 30. ДП «Автотрейдінг-Вінниця» - офіційний дилерський центр ТОВ «ЄВРОКАР», що працює на ринку України https://www.autotrading.com.ua/ ТОВ «ЄВРОКАР» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні http://www.skoda-auto.ua ТОВ «Єврокар Сервіс» - офіційний постачальник запасних частин та аксесуарів ŠKODA в Україні.


 АКЦІЯ НА СУВЕНІРНУ ПРОДУКЦІЮ ŠKODA «ОБИРАЙ ПОДАРУНКИ ДЛЯ БЛИЗЬКИХ»

Знижки до 20% на сувенірну продукцію ŠKODA*.

З 16 листопада по 31 грудня 2020 року проходитьпередсвяткова акція на оригінальну сувенірну продукцію ŠKODA. Обирай подарунки для близьких до свят з широкого асортименту сувенірної продукції.

Чекаємо на вас у Автотрейдінг-Вінниця за адресою:вул: Київська, 175, м. Вінниця. З повним асортиментом та вартістю Ви можете ознайомитись за тел: (0432) 55 20 30.

Кількість товару обмежена.

 

АКЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA «ТВІЙ ВИГІДНИЙ ВИБІР».

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.

З 16 вересня до 31 грудня 2020 року в дилерській мережі ŠKODA діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини ŠKODA сезонного попиту. Подбати про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками.

Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин ŠKODA:

 • Масляні фільтри
 • Оригінальна олива
 • Ремонтний комплект ГРМ
 • Повітряні фільтри салона
 • Щітки склоочисника
 • Повітряні фільтри двигуна
 • Паливні фільтри
 • Свічки запалювання, свічки розжарювання
 • Амортизатори

 З повним асортиментом та вартістю оригінальних запасних частин ŠKODA Ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє в дилерській мережі «Єврокар» на всій території України, окрім території вільної економічної зони Крим, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

*Знижки в розмірі до 20% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості оригінальних запасних частин ŠKODA, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

 

 Чекаємо на вас в нашому дилерському центрі ŠKODA за адресою: вул.: Київська,175, м. Вінниця! З повним асортиментом та вартістю оригінальних запасних частин ŠKODA Ви можете ознайомитись за телефоном: (0432) 55 20 30. Кількість товару обмежена.