Сервiс Skoda у Вiнницi

АКЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA «СПЛАНУЙ СВОЮ ПОДОРОЖ». Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.

З 01 червня до 15 вересня 2019 року в дилерській мережі ŠKODA діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини ŠKODA. Запрошуємо всіх власників автомобілів ŠKODA скористатися нагодою подбати про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками. Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин ŠKODA:

 • Оригінальна олива
 • Масляні фільтри
 • Ремонтний комплект ГРМ
 • Амортизатори
 • Гальмівні колодки (передні, задні)
 • Гальмівні диски (передні, задні)
 • Диски гальм серії ŠKODA Economy
 • Колодки гальм ŠKODA Economy
 • Батарея акумуляторна ŠKODA Economy
 • Амортизатор ŠKODA Economy
 • Свічки запалювання ŠKODA Economy
 • Повітряний фільтр салону ŠKODA Economy
 • Щітки склоочищувача к-т ŠKODA Economy

 

Чекаємо на вас в сертифікованих дилерських центрах ŠKODA! З повним асортиментом та вартістю оригінальних запасних частин ŠKODA Ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера ДП «Автотрейдінг-Вінниця». Кількість товару обмежена.

Пропозиція діє в дилерській мережі «Єврокар» на всій території України, окрім території вільної економічної зони Крим, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

*Знижки в розмірі до 20% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості оригінальних запасних частин ŠKODA, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

Завжди раді Вас бачити в нашому автосалоні Автотрейдінг-Вінниця за адресою вул. Київська, 175. Телефон для довідок +38 (0432) 55-20-30 

 

Запрошуємо Вас на сервісне обслуговування компанії ДП «Автотрейдинг - Вінниця»!

Сервісні станції компанії «Автотрейдінг АГ» відрізняються розвиненою інфраструктурою і високотехнологічної оснащеністю.

Загальні характеристики:

- Площа СТО 2695 м²;

- 14 робочих постів;

- мийка автомобілів;

- 2 майстри-приймальники;

- 1 гарантійний інспектор.

Відділ додаткового обладнання:

- Додаткове обладнання для автомобілів з гарантійною підтримкою виробника;

- Сертифіковане додаткове обладнання (тонування, сигналізація, датчики паркування і інше).

Фірмовий сервісний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє обслуговувати до 14 автомобілів одночасно. До послуг клієнтів цехи рихтування та фарбування, а двоповерховий склад дозволяє розмістити близько 20 000 найменувань товарів: запчастин, автомобільних аксесуарів та автокосметики, що гарантує клієнтам швидке, комфортне та якісне обслуговування на європейському рівні.

Кожне з підприємств може запропонувати вам широкий спектр послуг, починаючи з заміни масла і закінчуючи повним відновленням автомобіля після ДТП.

 

У нас працюють кваліфіковані фахівці, яким ви можете довірити свій автомобіль без усякого побоювання. Всі роботи і діагностика проводяться на спеціальному обладнанні. При ремонті використовуються оригінальні запчастини.

Всі станції техобслуговування проходять щорічну сертифікацію.

Малярно-кузовні роботи різної складності:

- рихтування кузова і його елементів;

- підбір фарби;

- малярні роботи;

- полірування.

Послуги СТО:

- діагностика і ремонт ходової;

- планове технічне обслуговування;

- діагностика електронних частин;

- діагностика і ремонт двигуна;

- агрегатний ремонт; - розвал сходження;

- кузовні роботи;

- малярні роботи;

- встановлення додаткового обладнання;

 

Під час ремонту автомобіля у клієнта є можливість перебувати в місці відпочинку, поспостерігати за своїм автомобілем на СТО в супроводі майстра - приймальника, і зручно провести час, насолоджуючись інтернет серфінгом за допомогою Wi-Fi.

Ремонт автомобіля в кредит - це просто і вигідно! Дуже часто ремонт автомобіля для нас - це несподівані витрати, які не завжди є в сімейному бюджеті. Спеціально для таких випадків - в ДП «Автотрейдінг - Вінниця» розроблена програма кредитування ремонту автомобіля в разі необхідного сервісного обслуговування.

Автосервіс в кредит - це швидко і комфортно: оформити кредит можна безпосередньо на СТО ДП «Автотрейдинг - Вінниця» і з мінімальним пакетом документів. Умови кредитування припускають: аванс від 0 до 80% вартості послуги чи товару, термін кредитування до 2 років і процентна ставка від 0,01% річних.

Для проведення ремонтних або сервісних робіт необхідно записатися по телефону (0432) 552030, (0432) 555566 або на офіційному сайті компанії ДП «Автотрейдинг - Вінниця», використовуючи форму попереднього запису http://www.autotrading.com.ua/

На всі ваші питання ми готові відповісти по телефону:

+38 (0432) 55-55-66

Чекаємо вас на СТО компанії ДП «Автотрейдінг-Вінниця»

м Вінниця, вул. Київська 175